Dallime mes rishikimeve të "Gianmaria Biemmi"

No change in size ,  9 vjet më parë
v
Pasthirrma zhvendosi faqen Biemmi te Giammaria Biemmi
(Faqe e re: prift shqiptar dhe shkruesi i pare i historise se Skenderbeut. Faik Konica historinë e lashtë dhe burimore të flamurit tonë e dëshmon në bazë të burimeve shkencore. Si burim t...)
 
v (Pasthirrma zhvendosi faqen Biemmi te Giammaria Biemmi)