Ndryshimi mes inspektimeve të "Wikipedia:Shpërfill të gjitha rregullat"

ska përmbledhje të redaktimeve
(Faqe e re: {{politikë}} Nëse një rregull të ndalon ty të përmirësosh ose të mirëmbash Wikipedian, '''neglizhoje'''. als:Wikipedia:Ignoriere...)
 
 
Nëse një [[Wikipedia:Politikat dhe udhëzimet|rregull]] të ndalon ty të përmirësosh ose të mirëmbash [[Wikipedia]]n, '''neglizhoje'''.
 
==Shiko edhe==
* [[Wikipedia:Çdo të thotë "neglizho çdo rregull"|Çdo të thotë "neglizho çdo rregull"]]
* [[Wikipedia:Pesë shtyllat|Pesë shtyllat]]
 
[[als:Wikipedia:Ignoriere alle Regeln]]