Ndryshimi mes inspektimeve të "Përdoruesi diskutim:Babagjysh"

* 4. Me Pseudon une evitova cdo debat dhe perplasje, dmthm dhe me ju do te ndjek po te njejten politike ne se ju do te vazhdoni ne te ardhmen te hyni ne nje bisedim qe une ebej me t tjeret. Eshte ndryshe kur bisedoj me JU.--[[Përdoruesi:Maja e Lëpjetës|Maja e Lëpjetës]] ([[Përdoruesi diskutim:Maja e Lëpjetës|diskutimet]]) 21 mars 2013 21:13 (CET)
*
:I kerkoj qe tani falje Babagjyshit qe po komentoj ne faqen e tij (ashtu si dhe juve, Maja e Lepjetes, nese ju bezdisa), po mendoj qe ai eshte i interesuar per kete ceshtje. Gjithashtu ju patet nje diskutim te ngjashem me mua per teme te ngjashme, e cila eshte e lidhur me ate per te cilen po flisni, prandaj, ne nje klime bashkepunimi, po mendoja qe t'i mbajme te gjitha diskutimet ne te njejtin vend: nuk ka kuptim qe e njejta ceshtje te bisedohet ne faqe te ndryshme. Meqe Babagjyshi mund ta perdori faqen e diskutimit (edhe pse eshte i bllokuar), ai mund te shtoje veten ne bisede dhe te flasim me qetesi.
:Dua te sqaroj qe ndoshta si ti, si Babagjyshi keni nje koncept krejt tuajin per kendveshtrimin tim, dhe nuk e kuptoj pse e quani ahistorik. Ndoshta ju u influencuat nga Babagjyshi i cili kujtonte se une jam nje ballist (nuk e kuptova kurre pse). Dua te sqaroj qe une dua qe te paraqitet mire dhe ne menyre te ekuilibruar historia e Shqiperise ne periudhat e ndryshme historike te saj, po nuk dua te etiketohem si ballist apo komunist, thjesht dua te bisedojme per burimet e jo per bindjet e mia personale. Une nuk kam problem te editoj artikujt e Ballit, Luftes Antifashiste partizane, Ismail Qemalin, Namikn Doklen, Sali Berishen, Aleancen Kuqezi, Regnum Albaniae, Vrana Kontin, Naum Veqilharxhin, Ali Pashe Tepelenen, Solomon Goldsteinin, Fan Nolin, Teme Sejkon, Beqir Ballukun, Pandi Gecin, Tonin Tershanen, Marina Grabovarin, e shume e shume artikuj qe kane apo s'kane lidhje fare me njeri tjetrin, thjesht dua qe te paraqiten ne nje stil sa me enciklopedik dhe te paanshem. Gjithe te mirat! --[[Përdoruesi:Tetovo boy|Tetovo boy]] ([[Përdoruesi diskutim:Tetovo boy|diskutimet]]) 21 mars 2013 23:11 (CET)
784

edits