Ndryshimi mes inspektimeve të "Betim Muço"

No change in size ,  7 vjet më parë
v
Bot: Automated text replacement (-Janar +janar & -Shkurt +shkurt & -Mars +mars & -Prill +prill & -Maj +maj & -Qershor +qershor & -Korrik +korrik & -Gusht +gusht & -Shtator +shtator & -Tetor +tetor & -Nëntor +nëntor & -Dhjetor +dhjetor)
v (Bot: Migrating 2 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q2911986 (translate me))
v (Bot: Automated text replacement (-Janar +janar & -Shkurt +shkurt & -Mars +mars & -Prill +prill & -Maj +maj & -Qershor +qershor & -Korrik +korrik & -Gusht +gusht & -Shtator +shtator & -Tetor +tetor & -Nëntor +nëntor & -Dhjetor +dhjetor))
 
== Tituj të veprave ==
* '''Rrugëve të atdheut''' ([[1967]]) <ref name=GjSh> [[Gjovalin Shkurtajshkurtaj]] dhe [[Enver Hysa]] : [[Gjuha Shqipe për të huajt dhe shqiptarët jashtë atdheut]] </ref>
* '''Etyde'''([[1972]]) <ref name=GjSh />
* '''Ekspres'''([[1975]])