Ndryshimi mes inspektimeve të "Flamuri i Nikaraguas"

v
Reverted to revision 1321808 by Addbot on 2013-04-04T15:11:41Z
v (Bot: Automated text replacement (-Janar +janar & -Shkurt +shkurt & -Mars +mars & -Prill +prill & -Maj +maj & -Qershor +qershor & -Korrik +korrik & -Gusht +gusht & -Shtator +shtator & -Tetor +tetor & -Nëntor +nëntor & -Dhjetor +dhjetor))
v (Reverted to revision 1321808 by Addbot on 2013-04-04T15:11:41Z)
[[Skeda:Flag of Nicaragua.svg|thumb|right|300px|Flamuri i Nikaraguas]]
'''Flamuri i [[Nikaragua]]s''' u adoptuan më [[27 gushtGusht]], [[1971]]. Ai bazohet në flamurin e [[Flamuri i Shteteve të Bashkuara të Amerikës Qendrore|flamurin e Shteteve të Bashkuara të Amerikës Qendrore]] dhe ishte inspiruar nga [[Flamuri i Argjentinës]]
 
== Shih dhe këtë ==