Dallime mes rishikimeve të "Fakulteti i Historisë dhe Filologjisë i Universitetit të Tiranës"

v
Reverted to revision 1253150 by Xixa on 2012-12-25T10:04:08Z
[Redaktim i kontrolluar][Redaktim i kontrolluar]
v (Bot: Automated text replacement (-Janar +janar & -Shkurt +shkurt & -Mars +mars & -Prill +prill & -Maj +maj & -Qershor +qershor & -Korrik +korrik & -Gusht +gusht & -Shtator +shtator & -Tetor +tetor & -Nëntor +nëntor & -Dhjetor +dhjetor))
v (Reverted to revision 1253150 by Xixa on 2012-12-25T10:04:08Z)
== Foto në vite nga Fakulteti Histori-Filologji ==
<gallery>
Skeda:12 - 25 nëntorNëntor 2012 - Java e Albanologjisë.jpg
Skeda:Fakulteti Histori Filologji, Dega Histori. Të diplomuarit e vitit 1962.jpg
</gallery>