Dallime mes rishikimeve të "Pjetërqi i Epërm"

v
Roboti: Duke korrigjuar ridrejtimet
(Faqe e re: '''Pjetërqi i Epërm''' është një vendbanim në komunën e Klinës, Kosovë. == Shih dhe këtë == * Lista e ardhacakëve - Klinë Kategoria:Fshatra në Kosovë)
 
v (Roboti: Duke korrigjuar ridrejtimet)
'''Pjetërqi i Epërm''' është një vendbanim në komunën e [[Klina|Klinës]], [[Kosova|Kosovë]].
== Shih dhe këtë ==
* [[Lista e ardhacakëve - Klinë]]