Ndryshimi mes inspektimeve të "Gjuha greke"

26 bytes removed ,  5 vjet më parë
v
U kthyen ndryshimet e 109.69.2.201 (diskutimet) në versionin e fundit nga 130.0.25.53.
(jhjj)
v (U kthyen ndryshimet e 109.69.2.201 (diskutimet) në versionin e fundit nga 130.0.25.53.)
'''Duam Mut re malaqias'''{{Gjuha
|shtet = [[Greqia|Greqi]], [[Qipro]], [[Shqipëria|Shqipëri]], [[Italia|Itali]], [[Turqi]], [[Rumania|Rumani]], [[Ish Republika Jugosllave e Maqedonisë|Ish Republikë Jugosllave e Maqedonisë]], [[Bullgaria|Bullgari]], [[Gjermania|Gjermani]], [[Suedia|Suedi]], [[Shtetet e Bashkuara të Amerikës|Shtetet e Bashkuara]], [[Kanada|Kanada]], [[Rusia|Rusi]], [[Ukrainë]], [[Gjeorgjia|Gjeorgji]], dhe vende të tjera.
|vendi = Evropa Lindore