Dallime mes rishikimeve të "Abdulla Kapidani"

No change in size ,  6 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
(Faqe e re: '''Abdulla Kapidani''' entomolog dhe kryetar i klubit miqësor të boshnjakëve në Shqipëri. Autor i botimeve në vreshtarinë dhe mbrojtjen e bimëve === Referenca === * [http://ww...)
 
 
 
[[Kategoria:BosnjaBosnjë]]
[[Kategoria:Shkencëtarë]]
[[Kategoria:BujqësiaAgronomi]]