Dallime mes rishikimeve të "Provinca e Modenës"

ska përmbledhje të redaktimeve
[Redaktim i kontrolluar][Redaktim i kontrolluar]
(Faqe e re: {{Provincë (Italia) |Provinca = Provinca e Modenës |Emri Italisht = Provincia di Modena |Nofka = |Moto = |Flamuri_...)
 
No edit summary
|Rajoni = [[Emilia-Romanja]]
|Kryeqendra = [[Modena]]
|Presidenti = TizianoGian TaglianiCarlo Muzzarelli
 
<!--Sipërfaqja dhe Demografia -->