Dallime mes rishikimeve të "Lufta e Cerajës dhe Sllatinës"

ska përmbledhje të redaktimeve
(Lades till i kategori)
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
No edit summary
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
| image =
| caption =
| date = prill 1941
| place = [[Kosovë]]
| coordinates =