Dallime mes rishikimeve të "1896"

1 byte added ,  5 vjet më parë
v
rregullim i sintaksës
v (Bot: Migrating 140 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q7846 (translate me))
v (rregullim i sintaksës)
 
== Vdekje ==
*[[10 Dhjetor]] - [[Alfred Nobel]], shkencëtar suedez
 
== Festa dhe përvjetore ==
 
[[Kategoria:1896| ]]
 
[[CategoryKategoria:1896|Vitet 1890]]
[[CategoryKategoria:VitetShekulli 1890XIX]]
[[Category:Shekulli XIX]]