Ndryshimi mes inspektimeve të "Koreja e Jugut"

22 bytes removed ,  4 vjet më parë
Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 93.159.199.9) dhe riktheu rishikimin 1601388 nga Newsettler: vandalizem
(Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 93.159.199.9) dhe riktheu rishikimin 1601388 nga Newsettler: vandalizem)
== Ekonomia ==
 
 
ka mut dhe shet slims
== Kultura ==