Dallime mes rishikimeve të "Budisalca"

No change in size ,  5 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
v (Resnjari zhvendosi faqen Budisallci tek Budisalca)
'''BudisallciBudisalcë''' është një vendbanim në komunën e [[Klina|Klinës]], [[Kosova|Kosovë]].
== Shih dhe këtë ==
* [[Lista e ardhacakëve - Klinë]]