Ndryshimi mes inspektimeve të "Dobreşti (Argeş)"

rregullim i sintaksës
v (Bot: Migrating 6 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q2534740 (translate me))
(rregullim i sintaksës)
|autotext=
}}
'''Dobreşti (Argeş)''' është një komunë në qarkun [[Qarku Argeş|Argeş]] në [[Rumani]]. Ka një popullsi prej 1795 banorësh dhe sipërfaqe 39.11  km². Komuna është formuar nga bashkimi i 2 fshatrave: Dobreşti dhe Fureşti.
== Referenca ==
<references/>
 
{{Qarku Argeş}}