Dallime mes rishikimeve të "Përdoruesi diskutim:Kurioziteti123"

Mesazh i ri (simulim automatik si pjesë e Aventurës në Wikipedia)
(Mesazh i ri (simulim automatik si pjesë e Aventurës në Wikipedia))
 
--[[Përdoruesi:Kurioziteti123|Kurioziteti123]] ([[Përdoruesi diskutim:Kurioziteti123|diskutimet]]) 29 janar 2016 13:06 (CET)
==Mirësevini në Aventurën e Wikipedias!==
[[File:TWA guide left bottom.png |left|link=]]
:::::'''Tung AeW!''' Jemi shumë të lumtur që dëshiruat të luani për të mësuar, si një mënyrë miqësore dhe argëtuese për t'u bërë pjesë e komunitetit dhe misionit tonë. Mendoj se këto lidhje mund të jenë të dobishme për ju gjersa po filloni.
::::::* [[WP:TWA/Portal|Faqja Fillestare e Aventurës së Wikipedias]]
::::::* [[WP:TWA/Lounge|Launxhi i Aventurës së Wikipedias]]
::::::* [[Wikipedia:Oda e fillestarëve|Oda e fillestarëve hapësira ndihmuese për redaktorët e rinj]]
::::::* [[Ndihmë:Përmbajtja|Faqët ndihmuese të Wikipedias]]
-- 17:48, E mërkurë, prill 27, 2016 ([[UTC]])
{{Wikipedia:TWA/Navigation2}}