Dallime mes rishikimeve të "Asnières-sur-Oise"

v
clean up, replaced: bën pjesë në departamentin → bën pjesë në departamentin using AWB
v (Bot: Migrating 1 interwiki links, now provided by Wikidata on d:Q1161131)
v (clean up, replaced: bën pjesë në departamentin → bën pjesë në departamentin using AWB)
}}
 
'''Asnières-sur-Oise''' është një [[Komunat e Francës|komunë]] në [[Francë]]. Asnières-sur-OisebënOise bën pjesë në [[Departamentet e Francës|departamentin]] [[Val-d'Oise]] të [[Rajonet e Francës|rajonit]] [[Île-de-France]]. Komuna ka një popullsi prej 2532 banorë (regjistrimi 2008) dhe sipërfaqe 14.07  km².
 
== Referencat ==
* {{commonscat|Asnières-sur-Oise}}
{{Franca-cung}}
 
[[Kategoria:Komunat e Francës|Asnières-sur-Oise]]
37.617

edits