Ndryshimi mes inspektimeve të "Luçano Pavaroti"

v
v (Luçano Pavaroti u zhvendos tek Luciano Pavarotti dhe u krijua një faqe përcjellimi: Rregulla: Emrat lihen në origjinal / redirect në shqip)
[[Category:Këngëtarë]]
 
[[ar:لوسيانو بافاروتي]]
[[bg:Лучано Павароти]]
[[bs:Luciano Pavarotti]]