Dallime mes rishikimeve të "Asnières-sur-Oise"

v
ska përmbledhje të redaktimeve
(Kat.)
v
|Rajoni =[[Île-de-France]]
|Departamenti =[[Val-d'Oise]]
|Qarku =[[Arrondissement de Sarcelles|Sarcelles]]
|Kantoni =[[Canton de Viarmes|Viarmes]]
|Ndërbashkësi =[[Carnelle Pays de France]]
<!--Sipërfaqja dhe Demografia -->