Dallime mes rishikimeve të "Gjon Shllaku (frat)"

→‎top: përmirësime teknike, zëvendësova: Mars → mars duke përdorur AWB
v
(→‎top: përmirësime teknike, zëvendësova: Mars → mars duke përdorur AWB)
{{Leter Tabela Fund}}
 
'''Gjon Shllaku''' ([[Shkodra|Shkodër]], [[27 korrik]] [[1907]] - [[4 Mars|4 mars]] [[1946]]) ishte frat françeskan, mësues, publicist me një interes të veçantë për kah shkencat humane dhe antifashist e antikomunist.shqiptar
 
== Jeta ==
37.617

edits