Ndryshimi mes inspektimeve të "Guinea"

48 bytes removed ,  3 vjet më parë
→‎Lidhje të jashtme: përmirësime teknike, hoqa: <!--interwiki-->, <!-- kategorizim dhe ndëruiki--> duke përdorur AWB
v (removed Category:Shtete using HotCat)
(→‎Lidhje të jashtme: përmirësime teknike, hoqa: <!--interwiki-->, <!-- kategorizim dhe ndëruiki--> duke përdorur AWB)
<!--Lidhje tjera-->
 
<!-- kategorizim dhe ndëruiki-->
{{Afrika-gjeo-cung}}
{{VendeAfrikane}}
 
[[Kategoria:Guineja|*]]
 
 
<!--interwiki-->
{{Afrika-gjeo-cung}}
37.617

edits