Ndryshimi mes inspektimeve të "Vitet 1900"

2 bytes added ,  3 vjet më parë
Refuzoi 3 ndryshimet e fundit të tekstit dhe riktheu rishikimin 1342716 nga AXRL
v (U kthyen ndryshimet e 2602:304:CC03:9A30:A000:8FF0:A726:9616 (diskutimet) në versionin e fundit nga [[Përdoruesi:77.242.2...)
(Refuzoi 3 ndryshimet e fundit të tekstit dhe riktheu rishikimin 1342716 nga AXRL)
 
== Lindje ==
 
== Vdekje ==<!--Kategorizimi-->
 
<!--Kategorizimi-->
<!--ndërlidhje-->