Ndryshimi mes inspektimeve të "Agim Shuke"

1 byte removed ,  2 vjet më parë
v
rregullime duke përdorur AWB
(përmirësime teknike, zëvendësova: Prill → prill, Nëntor → nëntor duke përdorur AWB)
v (rregullime duke përdorur AWB)
Agim Shuke ndahet nga jeta dhe nga familja e tij e dashur në vitin 1992.
 
== Filmografia: ==
 
1990 -- [[Fletë të bardha]] .............................Kryetari i Kooperativës