Ndryshimi mes inspektimeve të "Deçani"

11 bytes added ,  2 vjet më parë
v
rregulllime duke përdorur AWB
(Shtova koordinatat gjeografike)
v (rregulllime duke përdorur AWB)
* Dokumente të [[Posta dhe Telekomi i Kosovës|Postës dhe Telekomit Kosovës]] të gjetura në internet [[2006]].
* Dokumente të Misionit të Bibliotekës së Kosovës : Raporti i IFLA-s/FAIFE-së, prill 2000: [http://www.ifla.org/faife/faife/kosova/koan3alb.htm Anex 3].
{{reflist}}
 
== Shih dhe këtë ==
* [[Lista e vendeve në Deçan]]