Ndryshimi mes inspektimeve të "31 dhjetor"

64 bytes added ,  2 vjet më parë
Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 46.217.151.201) dhe riktheu rishikimin 1727878 nga King on top
Etiketat: Përpunim pamor Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
(Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 46.217.151.201) dhe riktheu rishikimin 1727878 nga King on top)
'''31 dhjetori''' është dita e 365-të e [[Kalendari gregorian|kalendarit gregorian]] (dita e 366-t në [[Vit i brishtë|vitin e brishtë]]) - kështu që deri në fund të vitit kanë mbetur edhe 0 ditë.
 
{{Tabelamuajve}}{{Muaj 31|nëntor|dhjetor|janar}}