Ndryshimi mes inspektimeve të "Stadiumi "Tomori""

ska përmbledhje të redaktimeve
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
'''Stadiumi "Tomori"''' është ambjenti ku zhvillon ndeshjet [[KS Tomori]] [[Berat]]. Stadiumi u ndërtua në vitin 1985 dhe ka një kapacitet prej 13.350 spektatorë.
 
[[Kategoria:Stadiume në Shqipëri]]
[[Kategoria:Ndërtimtari]]
 
{{sport-cung}}
http://fktomoriberat.weebly.com/stadiumi.html
[[Kategoria:Stadiume futbolli në Shqipëri]]