Dallime mes rishikimeve të "Ranillugu"

92 bytes added ,  3 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
(shtova kordinatat)
{{coord|42.32|N|20.7223|E|source:wikidata|display=title}}
 
{{Infobox KS vendbanim
|Emri = '''Ranillug'''
|CoordAddon =
<!--Koordinatat Mënyra #1-->
| gjer_g=42 | gjer_m=29 | gjer_s=32 | gjer_dr = N
}}
| gjat_g=21 | gjat_m=35 | gjat_s=56 | gjat_dr = E
}}
'''Ranillug''' është një vendbanim në komunën e [[Ranillugu|Ranillugut]], [[Kosovë]].<ref name="est2105osce">{{cite web|title=Ranilug|url=http://www.osce.org/kosovo/88760?download=true|website=osce.org|publisher=OSCE|accessdate=21 August 2017}}</ref>
 
<!-- == Gjeografia == -->
<!-- == Demografia == -->
<!-- == Historia == -->
<!-- == Shih dhe këtë == -->
== Burimet ==
{{reflist}}
 
== Lidhje të jashtme ==
*[http://www.fallingrain.com/world/KV/37/Ranillug.html vendndodhja]
 
 
[[Kategoria:Fshatra në Kosovë]]