Ndryshimi mes inspektimeve të "Jonila Godole"

36 bytes removed ,  3 vjet më parë
Deleted unnecessary information in Infobox
(Deleted unnecessary information in Infobox)
| foto =
| përshkrimi =
| datëlindja = 30.099.1974
| vendlindja =[[Tirana|Tiranë]]
| data e vdekjes =
| vendvdekja =
| qyteti ku jeton =[[Tirana|Tiranë]]
| kombësia = [[Shqiptarët|Shqiptare]]
| nënshtetësia = [[Shqipëria|Shqipëri]]
| arsimimi =Universiteti Goethe në Frankfurt
Fakulteti i Historisë dhe Filologjisë në Tiranë
| shkolla =
| profesioni =Pedagoge, Studiuese, Autore, Përkthyese, Aktiviste
Përkthyese, Aktiviste
| vepra të njohura =
| i njohur =
40

edits