Ndryshimi mes inspektimeve të "Eqrem Çabej"

2 bytes added ,  2 vjet më parë
Leu në Lindi.
(Leu në Lindi.)
 
== Jeta ==
LeuLindi në Eskishehir, djali i dytë i Hysenit dhe Lisheshit<ref>Imaj A., ''Dosja e Sigurimit, Mehmet Shehu: Çabej, eksponent kryesor i reaksionit antishqiptar,'' [[Panorama]], 29 tetor, 2009.
</ref> pas Selaudinit<ref>Rexha E., ''Zhvarroset në Gjakovë Selaudin Çabej, vëllai i Eqrem Çabejt'', islamgjakova.net, 10 tetor 2011.</ref>. I ati ishte gjykatës i diplomuar në "Dar-ul-Hukuk" të [[Stambolli]]t.
 
Anonymous user