Ndryshimi mes inspektimeve të "Ballshi"

4 bytes added ,  2 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
v
| DISTANCA_NGA_AEROPORTI =
}}
'''Ballshi''' është qytet në [[Shqipëria|Shqipëri]]. Ndodhet në [[Rrethi i Mallakastrës|Rrethin e Mallakastrës]] dhe është kryeqendra e saj. BallshiMallakastra ka një popullsi prej rethrreth 4331 000 banorë.
 
== Historia ==
Anonymous user