Dallime mes rishikimeve të "Gjuha hebraike"

257 bytes added ,  3 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
(Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga Kotz) dhe riktheu rishikimin 1789651 nga Nguoi do thai)
No edit summary
 
== [[Gramatika]] e hebraishtes ==
 
== Referenca ==
<references/>
* [[Ghil'ad Zuckermann|Zuckermann, Ghil'ad]], 2003. [https://www.palgrave.com/gp/book/9781403917232 ''Language Contact and Lexical Enrichment in Israeli Hebrew'']. Palgrave Macmillan. (ISBN 9781403917232 / ISBN 9781403938695)
 
== Shiko edhe ==