Dallime mes rishikimeve të "Alban Jaho"

19 bytes added ,  3 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
[Redaktim i kontrolluar][Redaktim i kontrolluar]
No edit summary
No edit summary
{{Leter kombësia| Shqiptare}}
{{Leter shtetësie|Shqiptare}}
 
{{Leter profesioni|Drejtor i Përgjithshëm i [[DigitAlb]]}}
<!-- {{Leter shënim|*}} -->
<!-- {{Leter mirnjohje|}} -->
{{Leter Tabela Fund}}
 
Alban ështëishte Drejtor i përgjithshëm [[DigitAlb]] prej vitit 2004 që shënon dhe krijimin e tij. [[Vjollca Hoxha]], e shkarkoi Alban Jahon në Janar të 2019 nga detyre e drejtorit.
 
= Referenca =
Anonymous user