Ndryshimi mes inspektimeve të "Rejda Isufi"

5 bytes added ,  1 vit më parë
 
==Biografi==
Rejda Isufi studion në SH.F.M.U "Hasan Prishtina", në [[Prishtinë]]. Përveç çmimeve në këndim, ajo merrka marrë pjesë edhe në sfilatën e bukurisë për fëmijë [[Little miss and mister freedom Kosova 2016]], duke fituar dy çmime ''Little Miss Talent'' dhe ''Little Miss Universe, Albania''<ref>http://botapress.info/rejda-isufi-bukuroshja-e-dy-cmimeve-little-miss-universi-dhe-little-miss-talent/</ref>.
 
Këngët e realizuara janë: