Dallime mes rishikimeve të "Skënderbeu (roman historik)"

v
ska përmbledhje të redaktimeve
[Redaktim i kontrolluar][Redaktim i kontrolluar]
(Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 79.94.201.157) dhe riktheu rishikimin 1668630 nga Flladimi)
vNo edit summary
[[Skeda:Skënderbeu (roman historik).jpg|thumbparapamje|200px|Libri i Sabri Godos]]
'''Skënderbeu''' roman historik me Autor [[Sabri Godo]]. Shtëpia botuese "Tirana Times", viti i botimit 2010 (botimi i katërt). Faqet e romanit 500. ISBN 978-99956-847-6-1 Botimi i parë i romanit Skënderbeu është bërë në vitin 1975.
 
[[Kategoria:Prozë shqipe]]
[[Kategoria:Romane shqiptare]]
[[Kategoria:SkënderbeuHistoriografia e Skënderbeut]]
236

edits