Dallime mes rishikimeve të "Fëmija"

1 byte removed ,  2 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
v (added Category:Familje using HotCat)
Fëmijëria është autobiografi e Nathalie Sarraute. Libri i shkruar në formën e një dialogu midis Nathalie Sarraute dhe dyfishtë që garanton vërtetësinë e tregimit të tij me pyetjet e tij, paralajmërimet e tij.
 
[[Kategoria:NjeriuNjeri]]
[[Kategoria:Psikologji]]
[[Kategoria:Familje]]