Mirësevini!

Cole Thomas The Course of Empire The Savage State 1836.jpg Cole Thomas The Course of Empire The Arcadian or Pastoral State 1836.jpg
Cole Thomas The Consummation The Course of the Empire 1836.jpg
Cole Thomas The Course of Empire Destruction 1836.jpg Cole Thomas The Course of Empire Desolation 1836.jpg
Rrjedha e Perandorisë
Βατο

Albanian Eagle.svg

Noia 64 apps karm.svg Ky përdorues është anëtar në Wikipedia për 6 vjet, 4 muaj dhe 2 ditë.
10.000+Ky përdorues ka mbi 10.000 redaktime në Wikipedia.
RU Wiki FLP icon.svg
Ky përdorues, anëtar i panelit Faqja kryesore, ndihmon Wikipedian duke përditësuar përmbajtjen e faqes kryesore.
sqGjuha amtare e këtij përdoruesi është shqipja.
it Questo utente è di madrelingua italiana.
en-3 This user is able to contribute with an advanced level of English.


Artikuj

Krijime (35)

Abbey RoadAgniAkejtëAlkibiadiAnkiziAspasiaBarokuBruno GénésioCris (futbollist)De jureDjegiaDymbëdhjetë TabelatEné AnkiziadiFlorent MaloudaFuqitë e BoshtitGangaGrekët e lashtëGjuhët indo-arianeGjuhët indo-iranianeIndraJuninho PernambucanoKeltëtKoha e PerikliutLënguMahamadou DiarraManusmritiMichael EssienNicolò BarellaOdiseuDuke punuarPatrick Müller (futbollist)PatrokliRuajtja e energjisëSidney GovouTekja (muzikë)Zoroastrizmi

Rishkrime (9)

AkiliDante AligieriDuke punuarEneidaGjuha proto-indo-evropianeDuke punuarGjuhët indo-evropianeDuke punuarIliadaOdaOdisejaPerëndia

Zgjerime (2)

KanuniSistemi diellorDuke punuar

Politika dhe udhëzime

Wikipedia:MarrëveshjaWikipedia:MirëbesimiWikipedia:ShquarësiaWikipedia:AdministratorëWikipedia:Burokratë

Stampa

{{Kutia gjuhë}} • {{Artikull i përkryer}} • {{Artikull i mirë}} • {{Çmim i parë}} • {{Çmim i dytë}} • {{Çmim i tretë}} • {{Historike}} • {{Politika dhe udhëzime të Wikipedias}}Duke punuar • {{Politikë}} • {{Udhëzim}} • {{Faqe informacioni}} • {{Thelbi}}

Projekte

Wikipedia:Artikuj të përkryerWikipedia:Artikuj të mirëWikipedia:Çmimet

Punime

Βατο/Fotografia e ditësΒατο/Artikulli i javësΒατο/Politikat dhe udhëzimet e WikipediasArtikujt që secila Wikipedia duhet t'i ketëLista e Wikipedianëve sipas redaktimeve

Burime

Vegla

Faqe speciale

Llogaria globaleKrahasimeRegjistriNdryshimet në pritjeFaqet e reja pa kontrollLista e skedaveLista e përdoruesveKategori

Faqe projekti

Pesë shtyllatKuvendiAdministrataKërkesat për privilegjeVota për grisjeFaqe për tu grisurVota artikuj të përkryerVota artikuj të mirëPyetjeAnkesa

Lidhje të jashtme

Lista e 100 artikujve më të lexuarStatistikatKontributi i përgjithshëmCopyvio

Vlerësime

Medalje

New Barnstar.png Medalje
Për punën e mirë që po bën në Wikipedia. Vazhdo kështu!
—dhuruar nga Sadsadas më 26 qershor 2019.
Tireless Contributor Barnstar Hires.gif Medalje
Për punën e palodhur që po bën në Wikipedia. Vazhdo kështu!
—dhuruar nga Klein Muçi më 4 gusht 2019.
Barnstar of Diligence Hires.png Medalje
Për punën e zellshme dhe të kujdesshme që po bën në Wikipedia. Vazhdo kështu!
—dhuruar nga Klein Muçi më 26 tetor 2019.
Kjo është faqe e një përdoruesiWikipedia.

Ky nuk është një artikull enciklopedik. Nëse ju gjeni këtë faqe në ndonjë vend tjetër përveç Wikipedia, jeni duke parë një site pasqyrues. Të jesh i vetëdijshëm se kjo faqe mund të jetë e vjetëruar dhe që përdoruesi të cilit i takon kjo faqe mund të mos ketë përkatësi personale me ndonjë vend tjetër përveç Wikipedia vetë. Faqja origjinale është e vendosur në http://sq.wikipedia.org/wiki/P%C3%ABrdoruesi:%CE%92%CE%B1%CF%84%CE%BF.