Dallime mes rishikimeve të "Gjuha gjermane"

No edit summary
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
 
== Shiko dhe këtë ==
* [[Gjuha]]gjermane
 
== Lidhje ==
Anonymous user