Ndryshimi mes inspektimeve të "Diskutim:Magnezium"

 
== Ridrejtojeni faqen administatore ==
 
Eshte gabim zhvendosja e faqes, per shkak se Mangani dhe Magnezi jane dy elemente krejtsisht te ndryshme me njeri-tjetrin. §[[Përdoruesi:Kurioziteti123|Kurioziteti123]] ([[Përdoruesi diskutim:Kurioziteti123|diskutimet]]) 29 prill 2019 23:29 (CEST)