Ndryshimi mes inspektimeve të "Krahina Autonome e Kosovës dhe Metohisë"

ska përmbledhje të redaktimeve
v (U kthyen ndryshimet e 94.189.141.178 (diskutimet) në versionin e fundit nga 46.161.99.60.)
Etiketa: Rollback
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
{{për përmirësim}}KOSOVO JE SRBIJAAAA!!!
 
==Historia==
Anonymous user