Dallime mes rishikimeve të "Lista e qyteteve në Gjermani"

ska përmbledhje të redaktimeve
(Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 79.171.53.67) dhe riktheu rishikimin 1741810 nga 82.83.22.53)
No edit summary
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
RH
 
==A==
* Aach (Baden-Württemberg)
Anonymous user