Ndryshimi mes inspektimeve të "Ana Pavlova"

43 bytes added ,  7 muaj më parë
Shpëtim i burimeve 1 dhe etiketim 0 si të prishura.) #IABot (v2.0
(përmirësime teknike duke përdorur AWB)
(Shpëtim i burimeve 1 dhe etiketim 0 si të prishura.) #IABot (v2.0)
* [https://images.google.com/images?svnum=10&hl=en&lr=&q=site%3Anla.gov.au+pavlova* &btnG=Search+Images Pictures of Anna Pavlova] - digitised and held by the [[National Library of Australia]]
* [http://creativequotations.com/one/1291.htm Creative Quotations from Anna Pavlova]
* [https://web.archive.org/web/20050911223531/http://michaelminn.net/andros/biographies/pavlova_anna.htm Andros on Ballet]
* [http://www.nytimes.com/specials/magazine4/articles/pavlova.html Heroine Worship: Anna Pavlova, The Swan]
* [http://search.eb.com/women/article-9058812 Anna Pavlova on Encyclopaedia Britannica]