Dallime mes rishikimeve të "Nicolás Maduro"

Shpëtim i burimeve 1 dhe etiketim 0 si të vdekura.) #IABot (v2.0
(Shpëtim i burimeve 1 dhe etiketim 0 si të vdekura.) #IABot (v2.0)
 
 
==Lidhje të jashtme==
*[https://web.archive.org/web/20140328212452/http://www.nicolasmaduro.org.ve/ Uebfaqja zyrtare]
 
[[Kategoria:Lindje 1962]]