Ndryshimi mes inspektimeve të "Sylvia Plath"

Shpëtim i burimeve 1 dhe etiketim 0 si të vdekura.) #IABot (v2.0
(Shpëtim i burimeve 1 dhe etiketim 0 si të vdekura.) #IABot (v2.0)
|- valign=top
|width="40%"|
* [https://web.archive.org/web/20060206181831/http://www.sylviaplath.info/index2.html SylviaPlath.info]
* [http://www.sylviaplathinfo.blogspot.com Sylvia Plath Info Blog]
* [http://www.sylviaplath.de/ Sylvia Plath page]