Dallime mes rishikimeve të "Kuçova"

90 bytes added ,  1 vit më parë
Lidhje të jashtme të shpëtuara: 2 Lidhje të jashtme të etiketuara si të vdekura: 0) #IABot (v2.0
(Shpëtim i burimeve 1 dhe etiketim 0 si të vdekura.) #IABot (v2.0)
(Lidhje të jashtme të shpëtuara: 2 Lidhje të jashtme të etiketuara si të vdekura: 0) #IABot (v2.0)
 
== Lidhje të jashtme ==
* [https://web.archive.org/web/20101110150837/http://kucova.org/ Forumi i Kuçovës] Forumi i Kuçovës është hapësira me e madhe ne internet e komunitetit kuçovar.
* [https://web.archive.org/web/20100714120144/http://www.kucova.net/ Kucova Webpage] Faqa zyrtare e Kuçovës
* [https://web.archive.org/web/20110730053421/http://horizonti.it/ Hotel Horizont Kuçovë] Hotel Horizont Kuçovë