Ndryshimi mes inspektimeve të "Sudoku"

43 bytes added ,  1 vit më parë
Lidhje të jashtme të shpëtuara: 1 Lidhje të jashtme të etiketuara si të vdekura: 0) #IABot (v2.0
(Shpëtim i burimeve 1 dhe etiketim 0 si të vdekura.) #IABot (v2.0)
(Lidhje të jashtme të shpëtuara: 1 Lidhje të jashtme të etiketuara si të vdekura: 0) #IABot (v2.0)
 
== Lidhje të jashtme ==
* [https://web.archive.org/web/20110212135554/http://www.dmoz.org/Games/Puzzles/Brain_Teasers/Sudoku/ Loja Sudoku - Open Directory Project]
* [https://web.archive.org/web/20150108150713/http://www.eurosudoku.com/ ''Eurosudoku.com''] - Free Sudoku Project