Ndryshimi mes inspektimeve të "Përdoruesi diskutim:Sejko"

(Paralajmërim i tretë)
== Paralajmërim i tretë ==
{{Paralajmërim 3|Kisha-Xhami e Shkodrës|– [[Përdoruesi:Βατο|Βατο]] ([[Përdoruesi diskutim:Βατο|diskutimet]]) 16 tetor 2019 02:22 (CEST)}}
:{{@|Βατο}} lexo referencen. Jua mundesova dhe nisa, nuk jeni permbi rregullat e enciklopedise.--[[Përdoruesi:Sejko|Sejko]] ([[Përdoruesi diskutim:Sejko|diskutimet]]) 16 tetor 2019 02:24 (CEST)
992

edits