Ndryshimi mes inspektimeve të "Peter Handke"

94 bytes added ,  7 muaj më parë
v
ska përmbledhje të redaktimeve
(Faqe e re: '''Peter Handke''' është shkrimtar austriak. Ka qenë admirues i politikanit serb Sllobodan Millosheviq dhe nacionalizmit ekstrem serb gjatë luftërave në Bosnje dhe në Kosovë n...)
 
v
 
== Referime ==
{{reflist}}
 
{{DEFAULTSORT:Handke, Peter}}
[[Kategoria:Shkrimtarë austriakë]]
[[Kategoria:Lindje 1942]]