Kontributet e përdoruesit për 148.251.233.216

This IP address is currently globally blocked. The global block log entry is provided below for reference:

  • 24 tetor 2022 13:32: Hasley (meta.wikimedia.org) bllokoi globalisht 148.251.0.0/16 (skadon më 11 prill 2025 në 23:19, Vetëm anonimet) (Open proxy/Webhost: See the help page if you are affected <!-- Hetzner; switch to anon-only, affecting WMES servers -->)
Kërko tek kontributetZgjeroNgushto
⧼contribs-top⧽
⧼contribs-date⧽
(më të rinj | më të vjetër) Shikoni (50 më të reja) () (20 | 50 | 100 | 250 | 500).

17 tetor 2019

  • 13:3717 tetor 2019 13:37 ndrysh versione +8.728 R Janulla RrapiFaqe e re: '''Janulla Rrapi''' (1944) është autore shqiptare. U bë e njohur më 2006 kur akuzoi shkrimtarin Ismail Kadare se e kishte persekutuar gjatë kohës së komunizmit. Ish-gjykatësja...

15 tetor 2019

11 tetor 2019

10 tetor 2019

  • 13:4310 tetor 2019 13:43 ndrysh versione +4.507 R Peter HandkeFaqe e re: '''Peter Handke''' është shkrimtar austriak. Ka qenë admirues i politikanit serb Sllobodan Millosheviq dhe nacionalizmit ekstrem serb gjatë luftërave në Bosnje dhe në Kosovë n...

8 tetor 2019

(më të rinj | më të vjetër) Shikoni (50 më të reja) () (20 | 50 | 100 | 250 | 500).