Ndryshimi mes inspektimeve të "Mbretëria e Bashkuar e Britanisë së Madhe dhe Irlandës së Veriut"

(Lidhje të jashtme të shpëtuara: 2 Lidhje të jashtme të etiketuara si të vdekura: 0) #IABot (v2.0)
| SKEDA_EMBLEMA = Royal Coat of Arms of the United Kingdom.svg
| SKEDA_EMBLEMA_MADHESIA = 90px
| SKEDA_HARTA = EUEurope-United KingdomUK.svg
| SKEDA_HARTA_GJERESI = 250x250px
| MOTO_KOMBETARE = Dieu et mon droit