Ndryshimi mes inspektimeve të "Ali pashë Tepelena"

ali pash tepelena
(ali pash tepelena)
== Shiko dhe këtë ==
* {{Libri|Kushkuj/4|Kushkuj - Ali Pashë Janina}}
 
== Referimet ==
{{reflist}}
Anonymous user